2015 Şort Modelleri

2015 Şort Modelleri

2015 Şort Modelleri

Yaşadığımız şu günlerin modası değişebilmekte, çeşitlenebilmekte ve yenilenebilmektedir. Bu sebepten dolayı da bir önceki yıl trend olan kıyafet modelleri bir sonraki yıl unutulabilir veya değişebilir. Fakat her zaman bu kural geçerli olmayabiliyor. Bu kuralın geçerli olmadığımız yerlerden birisi ise 2015 şort modelleridir. 2014 yılının modası ile uyuştuğunu gözlemlediğimiz 2015 yılı şortları tamamen 2014 yılı ile aynı değil. Farklılıkları ve benzerlikleri aşağıdaki yazımızda sizler için derledik.

2015 Bayan Şortları

2015 yılı bayan şortları 2014 yılında olduğu gibi ağırlıklı olarak kot kumaşlar üzerinden şekillenmiştir. Mini olarak adlandırılan kısalıkta olanları sıkça tercih edilen kot şortlar genellikle açık renklerde olmaktadır. Renkli veya beyaz püskülleri sayesinde canlılık katılan kot etekler önümüzdeki yılın modasında da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. 2014 yılından farklı olarak bu yıl keten etekler ile karşılaşıyoruz. Rengarenk işlemeleri ile yaza canlılık katan keten etekler 2015 şort modelleri kategorisindeki dikkat çeken modellerden birisidir. Ağırlıklı olarak 2015 şort modası bu iki model üzerinde yoğunlaşmıştır ve bu nedenle üretici firmalar da bu iki modelin üretimine ağırlık vermektedir.

2015 Erkek Şortları

Erkek şort modasında belirgin değişiklikler görülmemektedir. Fakat çeşitli düzenlemelerin 2015 yılına özgü olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Erkekler tarafından çok tercih edilen bermuda şortlarda koyu renkler daha fazla ön plana çıkmaktadır. Ayrıca 2015 yılında kot şort modelleri önceki yıllara göre erkek şort modasında ağırlık kazanmıştır.

2015 Şort Modelleri ve yeni sezonun en çok beğenilen modelleri:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ