2018 Şort Modelleri

2018 Şort Modelleri

2018 Şort Modelleri

Yaşadığımız şu günlerin modası değişebilmekte, çeşitlenebilmekte ve yenilenebilmektedir. Bu sebepten dolayı da bir önceki yıl trend olan kıyafet modelleri bir sonraki yıl unutulabilir veya değişebilir. Fakat her zaman bu kural geçerli olmayabiliyor. Bu kuralın geçerli olmadığımız yerlerden birisi ise 2018 şort modelleridir. 2018 yılının modası ile uyuştuğunu gözlemlediğimiz 2018 yılı şortları tamamen 2018 yılı ile aynı değil. Farklılıkları ve benzerlikleri aşağıdaki yazımızda sizler için derledik.

2018 Bayan Şortları

2018 yılı bayan şortları 2018 yılında olduğu gibi ağırlıklı olarak kot kumaşlar üzerinden şekillenmiştir. Mini olarak adlandırılan kısalıkta olanları sıkça tercih edilen kot şortlar genellikle açık renklerde olmaktadır. Renkli veya beyaz püskülleri sayesinde canlılık katılan kot etekler önümüzdeki yılın modasında da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. 2018 yılından farklı olarak bu yıl keten etekler ile karşılaşıyoruz. Rengarenk işlemeleri ile yaza canlılık katan keten etekler 2018 şort modelleri kategorisindeki dikkat çeken modellerden birisidir. Ağırlıklı olarak 2018 şort modası bu iki model üzerinde yoğunlaşmıştır ve bu nedenle üretici firmalar da bu iki modelin üretimine ağırlık vermektedir.

2018 Erkek Şortları

Erkek şort modasında belirgin değişiklikler görülmemektedir. Fakat çeşitli düzenlemelerin 2018 yılına özgü olduğunu söylemek mümkün olacaktır. Erkekler tarafından çok tercih edilen bermuda şortlarda koyu renkler daha fazla ön plana çıkmaktadır. Ayrıca 2018 yılında kot şort modelleri önceki yıllara göre erkek şort modasında ağırlık kazanmıştır.

2018 Şort Modelleri ve yeni sezonun en çok beğenilen modelleri:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ