2018 Sonbahar Kış Modası

2018 Sonbahar Kış Modası

2018 Sonbahar Kış Modası

2018 Sonbahar-Kış sezonunda bayan ayakkabı modelleri koleksiyonlarda sezonun stil eğilimlerine açık farklılıkta dikkati çekerken kişilerin kendine yeni bir tarz belirlemesi zor olmayacak gibi gözüküyor.

2018 Sonbahar kış sezonu bayan ayakkabı modellerini hazırlarken tasarımcılar sezonu renkli ve farklı bir şekle getirmek için hayal güçlerini bi hayli zorlamışa benziyor. Ayakkabılar kadınların yaz ve kış sezonu modasını takip ettikleri ve hatta tutkunu oldukları aksesuarlar arasında yer alıyor.
Koleksiyonlarda dikkat çeken bir unsur da ayakkabıların topukları, şekilleri ve farklı tarzlar olarak belirleniyor. Bu sezonda podyumlarda dikkat çeken tasarımlar öncelikli olarak topuklar olacak. Yüksek topuklar kış sezonunun en şık topuk yüksekliklerinden biri olur iken genelde çivi veya az daha kalın topuklar bu sezonun en şık tasarımlarında yerlerini alıyor olacaklar. Değişik topuklar olarak dikkat çeken vida tarzında topuklar ise sezonun ayakkabı modellerinde yaratılan topuktaki tasarıma son noktayı koyacak görünüyor. Kalın topuklarsa retro tarzı modelleri ile bütün ayakkabı modellerinde yerini alıyor. Dolgu topuklar aslında eskiden gelen izler taşıyan topuklardan biri ama her sezonda bu topuk tasarımcıların ilham kaynağı olmayı hep başarıyor.
Sivri burun topuklu ayakkabı modelleri spor klasik ve şık modellerin tümünde şekillenirken oldukça şık tasarımlarla hazırlanmıştır. Ayakkabılar sezonun olan bilekten bağlı ya da bilekte yaratılan şık detaylarla ayakkabı modellerini farklı ve zarif kılmak için yeterli olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ