2018 Ceket Modası

2018 Ceket Modası

2018 Ceket Modası

2018 ceket modelleri deyince tabi ki de ilk akla gelen blazer ceketler olacaktır. Blazer ceketler bayanların sonbahar aylarında yanında taşıdıkları ve çok şık algılanmalarına yardımcı olan ceketlerdir. Her çeşit ve modelde bulmanın mümkün olduğu bu ceketlerle şıklık katlanabilecek bu bahar. Blazer ceketlerle spor bir hava verilebileceği gibi aynı modelle çok şık bir algı oluşturulabilecektir. Bu sadece seçtiğiniz blazera göre değişiklik gösterecek.

2018 ceket modelleri arasında blazer ceketlerin yanı sıra bu yıl sonbahar aylarında göreceğimiz bir diğer model ise; maskülen ceketler olacak gibi görünüyor. Geçen yıl kendini gösteren bu modellin bu yıl daha fazla ilgi göreceği kesin gibi duruyor. Bu ceketlerde erkek ceketlerinden esinlenilmiş ve dar kalıptan çıkmış görünümde modeller. Özellikle dar pantolonlarla kombin edildiğinde çok şık algılanmanıza yardımcı olabilecek bir model. Bu modeli daha çok maskülen giyinmeyen sevenler tercih edecek diye düşünülse de sokaklarda çok fazla göreceğimiz bir model. Ceket modası her sene olduğu gibi bu senede hem klasik hem de uçuk değişiklikler göstermekle beraber en fazla dğeişimleri kadınlara yönelik ceketlerde yaşandı.

Ayrıca bu yıl deri de revaçta oluşunu sürdürecek gibi görünüyor. Ceketler üzerine takılan büyük ve farklı modellerde kemerlerde şıklığın bütünleyicisi olacak denebilir. Ayrıca bu sonbaharda ceketlerde toprak tonları hâkim olacak gibi dursa da canlı ve parlak renklerde gene kendini gösterecek gibi.

2018 ceket modelleri arasında iki tanesi blazer ve maskülen olanlar öne çıkacak gibi görünüyor ve sokaklarda bayanlar şıklık yarışını son hız devam ettirecek.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ