2018 Bot Modelleri

2018 Bot Modelleri

2018 Bot Modelleri

Moda her kadının en büyük tutkuları arasında yer almaktadır. Her yıl değişen ve bu değişim içerisinde varlığını sürdürmektedir milyonlarca insanı peşinde sürüklemektedir. Kadınlar kadar son yıllarda erkeklerin de modaya olan eğilimleri dikkatleri çekmektedir. Moda hızlı bir değişkendir. Her mevsime ayrı renkler ve modeller moda tasarımcıları tarafından belirlenmektedir. 2018 yılı da moda konusunda çeşitliliğin yaşandığı yıllar arasındadır. Daha sert imajlı insanları sokaklarda görmeye başladık. Özellikle siyah ve deriyi sıkça kullanan bir kesim meydana geldi. Aynı durum botlarda da söz konusu olmuştur. İncelenmesi gereken 2018 bot modelleri arasından size en uygununu tercih etmeniz gerekmektedir.

2018 Yılında Popüler Olan Botlar

                Botların öncelikli amacı soğuktan korumaktır. Ancak kadınlar soğuktan korunmayı genellikle ikinci plana koymaktadırlar botlarda diğer bir husus ise rahat olmasıdır. Rahat olmayan botlar ile hem kaza yaşama riskiniz artacak hem de yürüyüşünüzdeki bozukluk imajınıza zarar verecektir. Bu nedenle hem rahat hem de şık olan 2018 bot modelleri tercih edilmelidir. Kadınlarda bot modelleri 2018 yılında bir takım değişikliklere uğramıştır. Kısa pantolonlar ile tercih edilen bilekte biten kalın topuklu bot modelleri yükselişe geçip ince topuklu uzun botlar düşüşte olmuştur.

Hangi Kadına Hangi Bot

Bot seçerken sadece ayak numaranızın uygun olması yeterli olmayacaktır. Bot seçiminde en önemli noktalardan biri bacak boyunuzdur. Eğer bacak boyunuz kısa ise daha kısa botlar giyilmelidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ