2018 ayakkabı modelleri

2018 ayakkabı modelleri

2018 ayakkabı modelleri

2018 ilkbahar-yaz sezonunun havalar açısından hala kendini pek hissettirmediği şu günlerde, trend listeleri ile pek fazla haşır neşir olmuş durumdayız. Malumunuz indirim dönemi gelinceye değin, yaz için neler almamız gerektiğini belirlemek gerek. Bunun için de 2018 ilkbahar-yaz trendlerinden yola çıkılarak listeler oluşturmaya başlanmalı. Şimdi de sırada 2018 yaz sezonunda sokak modasına yön verecek ayakkabı modellerine geldi . Macro ve micro trendlerin yardımıyla sadeleştirmiş olduğum listemi 10 maddeyle toparladım. Yaz mevsiminde favori olacak modellere birlikte bakalım isterseniz.
1- Bağcıklı (Lace Up) Ayakkabılar

İp detayları mevcut olan, yeri geldiğinde de dize kadar uzanan bağcıklarla oluşturulan lace up ayakkabılar bu yaz çok popüler olacak. Düz modelleri de topuklu çeşitleri de her türlü kombinin altına yakışan cinsten, tercihize göre topuklu veya topuksuz modellerden bir tane sahip olunmali.
– Spor Ayakkabılar (Seneakers)
Unutmamaniz gereken bir şey var o da şu ki, bir spor ayakkabıları artık gelinliğin altına hatta gece kıyafetinin altına da giyebiliyoruz. Bu gibi bir durumda, spor ayakkabıdan nasıl vazgeçebiliriz ki? Her renkte her desende spor ayakkabıyı dolabımıza koymalıyız, benden size  tavsiye !
Örgü Ayakkabılar

Yeni yeni popüler olan  örgü ayakkabıları 2018 yaz sezonunda fazlasıyla göreceğiz. Topukları ve zarif duruşlarıyla kadınsı bir görünüm oluşturan bu ayakkabı modeli, şıklığı her zaman tercih eden bayanlar için tasarlanmiş tam da!

2018 ayakkabı modellerine ait resim galerisi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ