2014 Şort Modelleri

2014 Şort Modelleri

2014 Şort Modelleri

Günümüzde kıyafet modasının bulunduğu herkesçe bilinen ve kabul edilen bir gerçektir. Her yıl kendini yenileyebilen ve değiştirebilen bu kıyafet modası yeni trendlerin ortaya çıkmasına imkan tanımış olmaktadır. Bu nedenle moda takipçilerinin tercihleri her yıl hatta her ay değişebilmektedir. Modası kendini yenileyen şortlar da değişime uğramaktadır. Yıllara göre farklılık gösterebilen şort modası 2014 yılında bazı farklılıklar ile bizlerin karşısına çıkmıştı. Beğenilere maruz kalan bu şortları aşağıdaki yazımızda 2014 şort modelleri başlığı altında inceleyeceğiz.

2014 Bayan Şortları

2014 yılında şortlar bayanlar için oldukça fazla seçenek sunmaktaydı. En çok tercih edilen şort modeli ise kot şortlar olmuştur. Genellikle mini şeklinde imal edilen bu şortlar geçtiğimiz yıl sokaklarda ve vitrinlerde çok kez karşımıza çıkmıştır. Mavi tonlarında ve püsküllü yapıları ile beğeni kazanan bu tip kotlar 2015 yılında da adından bahsettirmeyi bilmiştir. 2014 yılında karşımıza çıkan bir diğer model ise dantelli etekler olmuştur. Yapısının tamamen dantellerden oluştuğu izlenimi ilk başta uyandıran etek birçok bayan tarafından geçtiğimiz yıl büyük beğeni kazanmıştır.

2014 Bay Şortları

Tahmin edebileceğiniz gibi 2014 şort modelleri sadece bayanlara hitap etmiyordu. Erkek şort modası 2014 yılında ağırlıklı olarak bermuda modeli üzerinde yoğunlaşmıştı. Plajlarda sokaklarda ve vitrinlerde sıkça karşılaştığımız bermuda modeli erkekler tarafından sıkça tercih edilen bir modeldi. Diğer bir model de modası eskimeyen kanvas şort modelleridir. Kalın kumaşları olmasına rağmen ferahlığı sağlayabilen bu şortlar 2014 yılının vazgeçilmezlerindendi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ