2018 Düğün Pastası Modelleri

2018 Düğün Pastası Modelleri

2018 Düğün Pastası Modelleri

Düğünlerin olmazsa olmazları arasında pasta kesme geleneği de yer almaktadır. Hatta bu gelenek öyle bir hal almıştır ki düğünlerde heyecanla beklenen ve alkışlarla karşılanan bir aşama olmuştur. E hal böyle olunca düğünün dört dörtlük olmasını isteyen gelin ve damatlar pasta seçimine de özen göstermektedir.

2018 düğün pastası modelleri arasında hem göze hem de damağa hitap edecek oldukça fazla ürünü bulmak mümkün. Bu modeller arasında asla eskimeyen bir pasta tarzı olan çok katlı pastalar her zaman yerini alıyor. Kat kat beyaz ve süslü pastalar gerçekten de insanların gözdesi olmayı hak ediyor. Çok katlı pastalarda kullanılan farklı süsleme detayları pastayı alışılmış görüntülerden uzaklaştırarak farklı görünümler de sağlıyor. 2018 düğün pastası modelleri arasında en dikkat çeken katlı pasta aşağıdan yukarıya doğru azalan farklı renklerde çiçeklerle süslenmiş modeller yer alıyor.

2018 düğün pastası modelleri arasında elbette ki daha küçük çaptaki düğünler için de çeşitli pastalar bulunuyor. Bu pastalar katlı değil geniş bir yapıya sahip. Tasarım olarak bakıldığında ise bu pastalara istediğiniz modeli veya deseni yaptırabilirsiniz. Renkli şeker hamurlarıyla ister kendinizi anlatacak figürlerle süsleyebilir, isterseniz aşkınızı anlatacak desenler kullandırabilirsiniz. Tabii ki bu tarz pastalarda dileyenler kendi resimlerini de bu pastalara baskı yaptırabilirler. Fiyat olarak düğün pastaları genellikle düğün salonu  ücreti içinde yer aldığı için sizlere pek de pahalı gelmeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ