2018 Bot Modelleri

2018 Bot Modelleri

2018 Bot Modelleri

Moda hayatımızın her alanında kendini göstermeye başlamıştır. Moda deyince genellikle kadınların ilgi duydukları bir alan akla gelmektedir ancak son dönemlerde erkeklerin de modaya olan yoğun ilgileri dikkatleri çekmektedir. Modanın vazgeçilmez objesi elbette ayakkabılardır. Kullanacağınız ayakkabının hem mevsim şartlarına uygun olması hem de kombininiz ile uyum içinde olması gerekmektedir. Moda her zaman kendini yenileyerek değişim içinde varlığını sürdürmektedir. Her sezon yeni bir furya başlamaktadır. Özellikle kış ayları için 2018 bot modelleri kataloglarını incelemekte fayda olacaktır.  Kışın gelmesi kat kat giyinmeye neden olsa bile bu şık görünmeye engel oluşturmayacaktır.

2018 Yılı Kış Modası

                Botlar kombininizi tamamlayacak en önemli aksesuarınızdır. Bazen çok sade ve basit bir kıyafette kullanacağınız bir bot sizi yıldız yapabilir. Bu nedenle 2018 bot modelleri arasından size en uygun modeller incelenmelidir. Bot alacağınız zamanlarda her ne kadar öncelik soğuktan korunmak olsa da modaya uygun renkte ve desende botlar seçilmelidir.

Bot Seçimi

                Kullanacağınız ve alacağınız bot kıyafetlerinizin çoğunluğu ile aynı tarzda olur ise işinizi kolaylaştıracaktır. Yani genellikle spor bir havanız var ise, spor botlar kullanılmalıdır ancak her zaman klasik ve şık giyiniyorsanız topuklu, süet, yüksek botlar ve çizmeler tercih edilebilir. Kullanacağınız mekâna ve giyeceğiniz kıyafete göre tercih edeceğiniz botlar ile şık bir havaya bürünmeniz daha kolay olacaktır. Modaya ayak uydurmak için sıkı bir takip gerektiğini unutmayalım.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ