2018 Bayan Bot Modelleri

2018 Bayan Bot Modelleri

2018 Bayan Bot Modelleri

Günümüzde soğuk kış günlerinin vazgeçilmezleri şüphesiz ki botlarımızdır. Soğuktan koruyucu özelliklerinin yanı sıra bir tarz oluşturmanın en önemli giyimleri arasında yer almaya başlayan botlar 2018 bayan bot modelleri ile günümüz modasını oluşturmuş durumdadır. Bu kapsamda birçok bot modeli sizlere hizmet verebilmektedir. Bot modelleri birçok farklı modele sahip olarak renk ve kumaş seçenekleriyle sizlerin yaşam tarzlarınızı bile yansıtacak özelliklerde olabilmektedir. Her kişinin farklı bir tarz sahibi olmasıyla birlikte bu modellerden farklı ihtiyaçlar doğabilmektedir. Bu ihtiyaçlara yönelik birçok bayan bot modelinden faydalanabilirsiniz. Sizlere bu kapsamda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Yaptığımız araştırmalara göre birçok farklı kumaş kullanarak bot modelleri tasarlanmıştır. Bunlardan bazıları ise şöyledir.

Bot model ve kumaş türleri

 • Günümüzde her bireyin farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere birçok kumaş ve topuklu türde botlar üretilmektedir. 2018 bayan bot modelleri kapsamında olan türlerde ise aşağıdaki kumaş ve deri çeşitleri kullanımdadır. Böylelikle sizlerde kıyafetlerinize ve giyim tarzınıza uygun bot modellerinden yararlanabileceksiniz.
  • Süet bot modelleri
  • Deri bot modelleri
  • Rugan bot modelleri
  • Sivri topuklu modeller
  • Yüksek topuklu bot modelleri
  • Dolu topuklu modeller

Genellikle kış aylarında kullandığımız bu bot modellerinde karlı havalarda dolgu topuklar tercih edilmektedir. Daha normal hava şartlarında ise sivri ve yüksek topuklu modeller ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Şıklık her ne kadar önemli olsa da hava şartlarına uygun olarak bot modellerini seçmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ