1 Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Sizde hızlı bir şekilde kilo vermek istiyorsanız ya da sizde kilo vermek için zaman ile yarışıyor ve bunun için sadece bir ayınız var ise 1 ayda 5 kilo verdiren diyet listesi tam size göre bir konu olmaktadır. Şimdi 1 ayda 5 kilo verdiren diyet listesi nasıl oluyor beraber inceleyelim.

1 ayda 5 kilo verdiren diyet listesi nedir nasıl yapılır.

*öncelikle mutlaka erken uyanmalı ve erkenden yatmalısınız. Erkenden yatıp erkenden kalkarak uyuma ve yaşam tarzınızı değiştiriniz. Bu sizin daha verimli kilo vermenizi sağlayacaktır. Sabah en geç 8 de kahvaltınızı yapmış olun. Sabah uyanır uyanmaz bağırsaklarınızın çalışması için mutlaka 4 tane kuru kayısı ağzınıza atın ve sabah kahvaltınızı yapmadan yaklaşık yarım saat önce sirkeli su için. Kahvaltıda istediğiniz kadar istediğiniz şeyleri tabi ki çok yağlı, aşırı tuzlu ve çok şekerli hariç aynı zamanda hamur işleri hariç yiyebilirsiniz.

* kahvaltıda sadece sınırlı olan ekmektir. Ekmek 2 dilimi geçmemeli ve diyet kepek ekmeği olmalıdır.

* sabah öğle ve akşam olmak üzere ya da günde kaç öğün yemek yiyorsanız mutlaka her öğünden önce ya sirkeli su ya da limonlu su tüketin.

*öğle yemeğiniz de mutlaka yoğurt veya ayran olmalı. Akşam yemeği yerine meyve ve yoğurtla geçiştiriniz. Gece ılık bir bardak su içip öyle uyuyun.

1 Ayda 5 Kilo Verdiren Diyet Listesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ